شماره های تماس : ۰۲۱۲۲۶۵۵۰۵۲ (10 الی 17 ) ۰۹۱۲۱۹۵۰۱۸۵ (17 الی 24)

ویزا

ویزای شنگن

ویزای شنگن بخش گسترده ای از اروپا را دربر میگیرد!

ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا را دریافت کنید!

ویزای انگلیس

انواع ویزای انگلیس را دریافت کنید!

ویزای شنگن

این ویزا مجوز ورود به حوزه شنگن است که از ۲۶ کشور تشکیل شده که پیمان شنگن را پذیرفته اند. ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و چهارتای دیگر عضو منطقه تجاری آزاد اروپا «ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس» هستند.

ویزای کانادا

برای سفر به کانادا، فرقی نمیکند برای دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش های علمی و تجاری، بازدید از جاذبه های گردشگری و … می روید؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدارک موردنیاز برای ویزای کانادا را آماده و ترجمه کنید 

ویزای انگلیس

برای اخذ ویزای انگلیس شما باید پس از تعیین وقت سفارت انگلیس، مدارک لازم را آماده کرده و هم زمان با انگشت نگاری، این مدارک را تحویل دهید. در صورتی نیاز به هر گونه کمک در مورد اخذ ویزای انگلیس دارید می توانید با همکاران مجرب با تماس حاصل فرمایید

ویزای آمریکا

انواع ویزای آمریکا را دریافت کنید!

ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا را دریافت کنید!

ویزای دیگر کشور ها

انواع ویزای دیگر کشور ها را دریافت کنید!

ویزای آمریکا

هر شهروند کشور خارجی که می‌خواهد وارد کشور آمریکا شود، ابتدا باید ویزای غیر مهاجرتی برای اقامت موقت یا ویزای مهاجرتی برای اقامت دائم بگیرد. قانون مهاجرت تعیین می‌کند که چه نوع ویزایی باید داشته باشید و این به هدفتان از مسافرت به آنجا نیز مربوط می‌شود.

ویزای استرالیا

با اخذ ویزای توریستی استرالیا سفر خود را آغاز کنید و در این کشور شگفت انگیز گردش نمایید. استرالیا به علت آب و هوای معتدلی که داراست، کشوری چهار فصل محسوب می شود و در تمام طول سال پذیرای حضور گردشگران می باشد.

ویزای دیگر کشور ها

این ویزا مجوز ورود به حوزه شنگن است که از ۲۶ کشور تشکیل شده که پیمان شنگن را پذیرفته اند. ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و چهارتای دیگر عضو منطقه تجاری آزاد اروپا «ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس» هستند.

پیکاپ پاسپورت

درصورتیکه درخواست شما برای اخذ ویزا تایید شد، باید پاسپورت خود را مجددا به سفارت برده تا ویزا ضمیمه آن شود. به فرآیند تحویل پاسپورت به سفارتخانه ، ضمیمه شدن ویزا به آن و برگشت آن به دست متقاضی پیکاپ گفته می شود شخصی که برای پیکاپ اقدام می کند به این معناست که کلیه مراحل اخذ ویزا را انجام داده و سفارت با درخواست او موافقت کرده است.

پس از آن پاسپورت باید به سفارت تحویل داده شود تا ویزا به آن الصاق شود. در صورتیکه متقاضی سفر به کشورهایی هستید که در ایران سفارتخانه دارند ، برای پیکاپ لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید اما برخی از کشورها مانند کانادا و آمریکا در ایران سفارتخانه ندارند و متقاضیان ویزا می بایست برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری به یکی از سفارتخانه های این کشورها در خارج از ایران مراجعه کنند.

همین طور در صورت قبولی تقاضای فرد، به منظور پیکاپ پاسپورت متقاضی باید به سفارتخانه ارسال شود. این کار میتواند به صورت حضوری انجام شود، اما هزینه های بلیط هواپیما و هتل و مدت زمان اقامت فرد در کشور های خارجی خود هزینه ای مضاعف و فرایندی وقت گیر است.

برای آنکه در هزینه و وقتتان صرفه جویی کنید، مطمئن ترین و بهترین راه سپردن پاسپورت خود به دست کارگزارسفارت با مجوز رسمی است . توجه داشته باشید که پاسپورت شما جز مدارک مهم و شخصی و اثبات هویت شماست است. پس در انتخاب کارگزار خود دقت کنید و فقط به کسانی اعتماد کنید که مجوز رسمی این کار را داشته باشند.

وقت ویزای فوری

قبل از گرفتن تصمیصم نهایی در مورد سفر خود، درباره شرایط گرفتن وقت سفارت و اخذ وقت سفارت کشورهای مختلف با مشاوران ما تماس گرفته و پس از کسب اطلاع کامل از شرایط مورد نیاز هر سفارت، تصمیم بگیرید که چه موقع سفر کنید.در حال حاضر سفارت کشورهای مختلف از راههای متفاتی اقدام به دادن وقت سفارت به متقاضیان می نماییند که همین موضوع باعث شده است که همه هموطنان تخصص لازم را برای گرفتن وقت سفارت خود نداشته باشند.از این رو سعی ما بر این خواهد بود که بهترین خدمات را در خصوص گرفتن وقت سفارت مورد نظرتان را به شما ارائه دهیم.

تیم ما هیچگونه ارتباطی با سفارت ها نداشته و هیچگونه ادعایی نیز در زمینه ارتباط خارج از قانون با هیچ سفارتی در زمینه گرفتن وقت سفارت ندارد. تنها فرآیندی را که برای برخی شهروندان دشوار می باشد را انجام می دهد. از این رو تمامی وقت سفارت های موجود از مجاری قانونی و به صورت تضمینی می باشند. نکته ای که ما همواره بر آن تاکید داشتیم این نکته بوده است ما همان کاری را که خود مسافران قادر به انجام آن خواهند بود را انجام می دهیم فقط به دلیل تجربه ای که در این زمینه داریم این امر را به صورت تخصصی تر و با مشاوره قبل از سفر انجام میدهیم.